Účet

Transparentnost garantuje Lukáš Berta

O peníze jde vždy až v první řadě

Každý nezávislý kandidát by měl jasně ukázat, odkud plynou jeho příjmy na prezentaci a reklamu a také k čemu je skutečně využívá. Transparentní účet je proto nezbytností. Ten můj má číslo 231035075/0600 (MONETA).

Sledujte i celkový průběh financování mé prezentace v Excelovském formátu.

Na kampaň mohu věnovat z vlastních prostředků jedno stavební spoření, tedy maximálně cca 120 tisíc Kč (inu, politika by měla být skvostný chrám, nikoli oprýskaná barabizna, takže rekonstrukce jako jeden z cílů stavebního spoření je vlastně na místě). Financí hodlám využít na výrobu triček pro příznivce a také na podporu on-line reklamy. Jako kandidát do Senátu musím složit rovněž povinnou kauci 20 tisíc Kč.

Když bude tato kauce vrácena zpět na účet, slibuji, že obratem poukáži totožnou částku na účet mezinárodní neziskové organizace, která se zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí.

Nežádám o finanční podporou, ale dary samozřejmě neodmítám. V případě Vašeho příspěvku prosím jako variabilní symbol neuvádějte své rodné číslo ani jiné citlivé údaje.

Pokud chcete pomoci, můžete využít materiály ke stažení nebo si objednat tričko, díky kterému dáte okolí najevo, jaké hodnoty společně sdílíme a na čem v politice záleží.